psíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.sk

Dogfriendly podniky

Fotografia Profil dogfriendly podniku Krátky popis
Havky mňamky

Havky mňamky


  • obchod

Dobrý deň.

Pečiem domáce sušienky a torty pre psíkov bez použitia cukru, soli, konzervačných látok a umelých farbív. Používam špaldovú celozrnnú múku, kvalitné mäso, zeleninu a ovocie, nie zbytky z kuchyne. Len to najlepšie pre Vašich miláčikov. Pre psíkov s alergiou na obylniny upečiem bezlepkové sušienky s použivím kukuričnej, ryžovej, pohánkovej alebo inej vami vybranej múky. Mám na výber rôzne príchute, napr.: kuracie, morčacie, pečienkové, bravčové, hovädzie, kačacie, teľacie, tuniakové, makrelové, sleďové, lososové, špenátové, mrkvové, bylinkové, jablkové, banánové s medom... alebo upečiem kombináciu rôznych príchutí podľa chutí Vášho psíka. Cena jedného balíka je 2 e/100 g, okrem hovädzích, kačacích čo stoja 3 e/100, lososové 3,50 e/100 g a teľacie 4 e/100 g.

Torty pre psíkov: môžete si vybrať mäskovú tortu alebo s klasického piškótového cesta bez curku. Ozdobené sú mojimi sušienkami, ovocím alebo zeleninkou. Cena závisí od druhu, veľkosti a náročnosti. 

Nitra a okolie po dohode doväziem. Sušienky pošlem aj poštou, torty nie!!! :)

Bližšie inforácie na tel. čísle: 0944 28 71 28, email: domacemaskrtyprepsov.nitr.... Mám aj stránku na fb, kde nájdete aj fotky sušienok a tort, stačí ked si do vyhľadávača napíšete Domáce maškrty pre psov. 

Ďakujem za všetky objednávky.

DOBRÚ CHUŤ!!! :)

Lucia Jaderková

 

  

Dynasty of Champions / HOTEL PRE PSOV SENEC

Dynasty of Champions / HOTEL PRE PSOV SENEC


  • hotel
-
Ubytovanie a dovolenka aj so psíkom

Ubytovanie a dovolenka aj so psíkom


  • penzión

Prenájom chaty v horách na ubytovanie aj so svojím psíkom. Psík môže byť aj vo vnútri chaty ako aj vonku pri chate. Chatu môžete využiť na strávenie víkendu, dovolenky, oslavy. Chata sa nachádza na samote v horách, len 6 km od mesta Rajec, okres Žilina. Chata je zariadená, má 5 izieb - 14 lôžok na poschodí, 2 kúpeľne, zariadenú kuchyňu /chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, el. sporák, riady/, spoločenskú miestnosť. Pri chate je posedenie pri ohnisku, pieskovisko pre deti, parkovanie pri chate. Chatu je možné využiť na dovolenku, rekreáciu, víkendové pobyty, oslavy. Okolie chaty - mesto Rajec - kúpalisko Veronika, Rajecké Teplice, Rajecká Lesná, Čičmany, ZOO Bojnice, Žilina. Viac informácií na vyžiadanie pošleme link na našu stránku. Prenájom chaty v horách na ubytovanie. Chatu môžete využiť na strávenie víkendu, dovolenky, oslavy. Chata sa nachádza na samote v horách, len 6 km od mesta Rajec, okres Žilina. Chata je zariadená, má 5 izieb - 14 lôžok na poschodí, 2 kúpeľne, zariadenú kuchyňu /chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, el. sporák, riady/, spoločenskú miestnosť. Pri chate je posedenie pri ohnisku, pieskovisko pre deti, parkovanie pri chate. Chatu je možné využiť na dovolenku, rekreáciu, víkendové pobyty, oslavy. Okolie chaty - mesto Rajec - kúpalisko Veronika, Rajecké Teplice, Rajecká Lesná, Čičmany, ZOO Bojnice, Žilina. Viac informácií na vyžiadanie pošleme link na našu stránku.

Dogfriendly podnik pridal používateľ haffiny

Haffiny


  • obchod

Haffiny sú zdravé a chutné keksy pre psov...
Sú vyrobené z kvalitných surovín - celozrnná a špaldová múka.
Pre psov, ktorí nemôžu takúto múku ponúkame keksy vyrobené z kukuričnej, ryžovej alebo zemiakovej múky.
Neobsahujú cukor, soľ ani žiadne konzervanty.
V štandardnej ponuke sú kuracie, pečeňové, hovädzie a tuniakové. V prípade záujmu na objednávku ponúkame zeleninové a ovocné pochúťky.

Map