psíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.sk

Výpisy z denníčkov

Fotografia Profil psíka Nadpis / Aktualizované Text oznamu
Daisy Daisy
ORIEŠOK
Zlaticko
23.11.2019 - 08:03

Daisynka je krásne a veľmi rozumné šteniatko , na svoj maličký vek je sikovna. Šteniatka si nechať nemôžem . Hľadám jej dobrý domov .

nemecká doga modrá s PP nemecká doga modrá s PP
Nemecká doga modrá
nemecká doga modrá s PP -šteniatka k odberu
02.12.2018 - 15:28

k odberu - kvalitné a krásne modré šteniatka nemeckej dogy s PP na chov,alebo ako spoločník v rodine sú ešte v ponuke s odberom od Mikuláša do Vianoc,čiže záujemci môžete sa ozvat ohľadne rezervácii šteniatka s PP po špičkových rodičoch. Tieto šteniatka čistokrvnej nemeckej dogy modrej su s PP po kvalitných výstavných predkoch -tituly: C.I.B.-Mezinárodní Interšampion krásy 
Gch-Grand šampion CZ
Ch-šampion CZ,SK,A,CMKU-Česko Moravské kynologické unie
JCh-Junior šampion CZ,SK,H, chovnost Eu,DdC, 87cm v kohutiku,- sú čipované, očkované, odčervené, s Europasom a Preukazom pôvodu,ako i s balíčkom na prvé začiatky v novej rodine.Otec i matka su vyrovnanej povahy,vysokéj a silnéj kostry,vystavne úspěšní,krásne už i na pohlad!.Odber šteniatok začína dňom od 6.decembra až do Vianoc. (cena je znížená z pôvodných 1200 na 999 eur,resp.s vážnym záujemcom kompromis dohody osobne možný.).charakteristika - NEMECKÁ DOGA - reprezentatívny spoločenský pes, dobrý strážca a vynikajúci spoločník!.Ušľachtilý pes s pokojným a hrdým správaním. Dogy bývajú priateľské k ľuďom a ku zvieratám, povestný je ich výborný vzťah k deťom! Stelesňujú v sebe ideálne psie vlastnosti: fyzickú krásu s inteligenciou, vernosťou a s odvahou.U nemeckej dogy sa fyzická krása spája s inteligenciou a vernosťou. Nemecká doga je psom, ktorý je svojmu majiteľovi verne oddaný!psy dokážu odhaliť v ľuďoch to najlepšie. Robia ich ľudskejšími..

POSADSKAYA STRAZHA EREMEYA POSADSKAYA STRAZHA EREMEYA
Moskovský strážny pes
Vrh B
10.11.2017 - 18:10

Chovateľská stanica VANELISS DREAM predá  šteniatka s PP FCI, zo spojenia:
otec: BOZSOKI HARCI BORIS JUNIOR ŠAMPION ČESKA a SLOVENSKA, ŠAMPION ČESKA a SLOVENSKA, GRAND ŠAMPION ČESKA a SLOVENSKA, SLOVENSKÝ VÝSTAVNÝ ŠAMPION, SUPER GRAND ŠAMPION, KLUBOVÝ VÍŤAZ, STREDOEUROPSKÝ VÍŤAZ MLADÝCH, STREDOEUROPSKÝ VÍŤAZ, NÁRODNÝ VÍŤAZ 7xCAJC, 31xCAC, 13xBOB, 7xBOS, 3xBOJ, 2xBIG II. 2xBIS III. 
matka: POSADSKAYA STRAZHA EREMEYA import Rusko JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA, ŠAMPION SLOVENSKA, GRAND ŠAMPION SLOVENSKA, SLOVENSKÝ VÝSTAVNÝ ŠAMPION, SUPER GRAND ŠAMPION, KLUBOVÝ ŠAMPION SKAaRO MLADÝCH, KLUBOVÝ ŠAMPION SKAaRO,STREDOEUROPSKÝ VÍŤAZ MLADÝCH, STREDOEUROPSKÝ VÍŤAZ, NÁRODNÝ VÍŤAZ 7xCAJC, 29xCAC, 19xBOB, 6xBOS, BOJ, BIG,2XBIG II. 
2xBIS III. 
Rodičia sú exterierovo mohutní, povahovo skvelí predstavitelia tohto plemena.
Termín odberu 8.12.2017

Prijímame rezervácie
viac info na http://vanelissdream.snad...
tel.00421 907 262 325
Cindy Brestfort Cindy Brestfort
Labradorský retríver
šteniatka
17.04.2017 - 18:35

Dňa 13.4 sa narodilo Cindy 6 šteniatok čiernej a žltej farby: 1čierna fenka, 1 čierny psík, 2 žlté fenky a 2 žlté psíky.

Otcom šteniatok :ICh Multi CH.Ever So Clever Something Beautiful „Rocky"     

Šteniatka budú k odberu- 2.6.2017 s preukazom pôvodu,čipované, tetované,3x odčervené a očkované.

                                                                                            

Beny Beny
Ši-cu
o videikách
03.07.2016 - 23:27

No takže tie videiká boli vytvorené v zime.Moj pes beny tam bol zaRASTENÝ A ŠPINAVÝ NO TERAZ JE ČISTÝ A VYKUPKANÝ,ZDRŽUJE SA VO VNÚTRI.Aktuálna fotka mojho psa Benyho je moja profča a jeho úvodná fotkayeswink

MEI AKAI KEN Amana MEI AKAI KEN Amana
Akita
AKI
03.09.2014 - 14:54

Velmi přátelský pes.

 

Zaridan Zarrina Karanuker
Stredoázijský ovčiak
Uskutočnené krytie: Besser Massageti x Zarrina Karanuker
28.02.2013 - 16:20

20.01.2013 sa uskutočnilo krytie : Besser Massageti – vnuk Kabura ( Dagit Tuhajbej x Gjuľšad Tuhajbej ) x Zarrina Karanuker (Nazim x Erta Karanuker ), 18.2. 2013 kotnosť bola potvrdená sonom, viac info na: www.zaridan.eu

Bibiánka Bibiánka
Jazvečík štandardný hrubosrstý
Najdrahšia Bibiánka!
16.05.2012 - 21:15

Bibinka bola neuveriteľne krásna, inteligentná a milá fenočka. Tak strašne sme ju milovali, že ja som sa z jej smrti doteraz celkom nespamätala. Nielen že bola nádherná okaňa ale aj úžasná povaha. Nikdy nič nezničila, nepohrýzla, nikdy nespravila nič zlé. Musela odísť na odpornú rakovinu (mliečnych žliaz), nedalo sa jej pomôcť, chorobu dostala keď mala 12 a pol roka. Inak by tu ešte mohla nejaký čas byť s nami. Je tak neuveriteľne ťažké zmieriť sa so smrťou niekoho tak blízkeho a milovaného!
Spinkaj krásne dievčatko! Navždy ťa budeme ľúbiť!

Profil psíka patrí používateľovi Sandra Michalenková Tinka
Čivava krátkosrstá
Psíky
12.11.2011 - 19:02

Moja Tinuška,jej krásy profil,milujem moju krásnu Čivavku Tinušku Čivavkovú :D :D

Profil psíka patrí používateľovi Achady Bria
Belgický ovčiak Malinois
Sportování II.
23.09.2011 - 14:41

Ahoj kamarádi,tak zítra 24.9.nás čeká veliký sportovní den.S paničkou budeme mít den ,,D,, jedeme na neoficiální závody agility tak snad se nám to podaří.Budeme běhat v začátečnících.No panička bývá dost nervozní tak snad to nebude přenášet na mne a doběhneme v pořádku,nemusí být žádné umístění ale důležité je abychom si spolu trochu zablbly.10.-11.9 jsme byly s paničkou na prvních distančních závodech frisbee a jelikož začínáme tak se nám to vcelku dařilo.Jak říkám panička je trémistka tak některé hody jsem měla co dělat abych je vychytala.No ale byl to super víkend už se těšíme na další.... tak se tady zatím mějte a já zase někdy něco pisnu..Haf

Stránky