psíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.skpsíčkar.sk

Vrh N - Čierny ónyx FCI

Group global

Profil vrhu
Vrh N - Čierny ónyx FCI
Dátum vrhu: 
31.05.2023
Matka šteniatok: 
Lussy Čierny ónyx
Otec šteniatok: 
Edin z Iduškinej farmy
Počet sučiek: 
6
Počet psíkov: 
1
Počet sučiek na predaj: 
4
Počet psíkov na predaj: 
0
Dátum predpokladaného odberu šteniatok: 
19.07.2023
O šteniatkach: 

Ponúkame k rezervácii šteniatka z veľmi perspektívneho spojenia. Obaja rodičia sú testovaní a zdraví na genetické ochorenia DM aj DW, obaja majú top RTG kĺbov - HD A/A, ED 0/0. 

Obaja rodičia sú bonitovaní (uchovnení) na Slovensku. Slovensko je garant tohto plemena, takže SK bonitácie sú veľmi zodpovedné a hodnoverné. U šteniatok je predpoklad veľmi pekného exteriéru, v rodokmeni je viacero šampiónov krásy viacerých krajín a víťazi vrcholových výstav. Nájdu sa tam svetový víťaz, europsky víťazi, kluboví víťazi. Veľmi nás teší predpoklad výborných pováh u šteniatok! Obaja rodičia Lussy a Edin sú veľmi pohodoví, nekonfliktní a kontaktní psi milujúci ľudí. Toto spojenie je robené líniovo na super pracanta tohto plemena Nuka z Pohraničnej stráže.

 Šteniatka pri odbere budú očkované, odčervené, s medzinárodným očkovacím preukazom a samozrejme rodokmeňom. Majiteľ môže sám navrhnúť meno svojho šteniatka so zaciatočným písmenkom na N. Hľadáme majiteľov, ktorí sú trochu pohybovo aktívnejší - prechádzky, turistika a pod., ľudí s dobrým srdcom, ktorí sa stanú súčasťou našej čévo rodinky. Náš chovateľský servis, poradenstvo vo všetkých smeroch, je samozrejmosťou počas celého života psíka. tel.: 0903178829, 0907837506

Psíčkar: Čierny ónyx
Aktualizované: 13.06.2023 - 16:56
Chovateľská stanica: